Zwrot / wymiana

Jeżeli chcą Państwo sami odesłac produkt do nas


Produkty, które się Państwu nie podobają lub są niewłaściwie dopasowane mogą Państwo zwrócić lub wymienić bez podania przyczyny w przeciągu 30 dni od daty otrzymania paczki. Towar powinien posiadać wszystkie metki, być nieużywany, nieuszkodzony oraz należycie zapakowany. Do paczki należy dołączyć wypełniony formularz wymiany / zwrotu, który znajduje się poniżej. Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia polecamy odsyłanie towarów firmą kurierską lub korzystając z opcji pocztowej "Potwierdzenie nadania" lub "Paczka polecona". Koszty przesyłki produktu do nas ponosi klient, w przypadku wymiany towaru koszty ponownej wysyłki do klienta pokrywa Cross Jeans. Produkty prosimy odsyłać na następujący adres:Cross Poland Sp. z o. o.
Ul. Trakt Brzeski 1
05-077 Zakręt
z dopiskiem „sklep online - wymiana / zwrot”

tel. 519 353 422 (Pon - Pt: 8:00-16:00)Wymiany towaru dokonujemy niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 10 dni roboczych od przyjęcia paczki. W przypadku zwrotu towaru, zwrot pieniędzy nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od momentu otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Prz czym Cross Poland sp. z o. o. zastrzega sobie prawo zatrzymania świadczenia do czasu otrzymania zwrotu towaru. Jeśli zamówienie było opłacone gotówką przy odbiorze – zwrot należności nastąpi na konto wskazane w formularzu, w przypadku przedpłaty – należność zwracamy na kartę płatniczą lub konto, z którego dokonana była wpłata.


W przypadku  braku towaru na wymianę wykonujemy automatycznie zwrot gotówki.W przypadku zwrotu produktu z zestawu promocyjnego, należy zwrócić cały zestaw promocyjny.