PracaJesteśmy europejską, jeansową marką lifestyle’ową, która tworzy kolekcje zarówno dla kobiet jak i mężczyzn od początku lat 90-tych.Innowacje w jeansie stanowią duszę Cross Jeans i pozwalają nam na wprowadzanie wyróżniających się kolekcji sezonowych.

Biura centrali Cross Jeans w Berlinie i Warszawie są finansowymi liderami marki w Europie.Kierujemy się wizją i tradycją rzemiosła i nowoczesności, funkcjonalnością oraz inspiracją w stylu vintage.Jako wiarygodna marka z prawdziwą, denimową duszą, Cross Jeans koncentruje się na czterech elementach w każdej fazie produkcji: materiał, krój, wykończenie, funkcjonalność  - robimy wszystko, by osiągnąć doskonałość w każdym z tych obszarów. Poprzez konsekwentne tworzenie innowacji, Cross Jeans utrzymuje i wciąż umacnia silną pozycję na światowym rynku jeansu.

Cross Jeans jest marką dla osób, które cenią sobie oryginalność jeansu a także jakość i nowoczesność wykonania.Dziś kolekcje Cross Jeans sprzedawane są w ponad 2000 sklepów detalicznych i hurtowych w całej Europie.