O nas

O nas
 


Cross Jeans jest europejską, jeansową marką lifestyle’ową, która tworzy kolekcje zarówno dla kobiet jak i mężczyzn od początku lat 90-tych. Innowacje w jeansie stanowią duszę Cross Jeans i pozwalają nam na wprowadzanie wyróżniających się kolekcji sezonowych.

Biura centrali Cross Jeans w Berlinie i Warszawie są finansowymi liderami marki w Europie. Kierujemy się wizją i tradycją rzemiosła i nowoczesności, funkcjonalnością oraz inspiracją w stylu vintage. Jako wiarygodna marka z prawdziwą, denimową duszą, Cross Jeans koncentruje się na czterech elementach w każdej fazie produkcji: materiał, krój, wykończenie, funkcjonalność  - robimy wszystko, by osiągnąć doskonałość w każdym z tych obszarów. Poprzez konsekwentne tworzenie innowacji, Cross Jeans utrzymuje i wciąż umacnia silną pozycję na światowym rynku jeansu.

Cross Jeans jest marką dla osób, które cenią sobie oryginalność jeansu a także jakość i nowoczesność wykonania. Dziś kolekcje Cross Jeans sprzedawane są w ponad 2000 sklepów detalicznych i hurtowych w całej Europie.

Jeansy Anya z kolekcji Cross Jeans otrzymały nagrodę w drugiej edycji konkursu Laur Eksperta.

Celem Konkursu jest nagradzanie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. W ramach konkursu wyróżnione zostają produkty i usługi, które - w opinii Kapituły - dobrze odpowiadają na potrzeby konsumentów, cechują się wysoką jakością, są oryginalne, interesujące, godne polecenia. W tegorocznej, drugiej edycji konkursu Laur Eksperta Jeansy Anya z naszej oferty otrzymują wyróżnienie.

Oficjalne wyniki Konkursu „Laur Eksperta” zostały ogłoszone, 16 listopada w trakcie uroczystej Wielkiej Gali Finałowej w Rezydencji Belweder - Klonowa w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie. Otrzymując tytuł Laur Eksperta firma Cross Jeans uzyskuje prawo do posługiwania się przyznanym godłem we wszelkich przekazach marketingowych przez okres 12 miesięcy od dnia Gali Finałowej Konkursu.

Uznanie kapituły poza źródłem ogromnej radości i dumy, jest dla nas szczególnym zobowiązaniem do dalszej, jeszcze bardziej wytężonej pracy nad ulepszaniem naszych kolekcji. Nagroda stanowi dla nas czynnik motywacji do ciągłego podnoszenia jakości produktów i zwiększania atrakcyjności kolekcji. Laur Eksperta to pewnego rodzaju nagroda dla naszych dotychczasowych klientów, dla których marka Cross Jeans okazała się być marką pierwszego wyboru. Wybór ten został teraz oficjalnie uznany za najlepszy z możliwych – komentuje Cevdet Balkan, prezes Cross Jeans.