Praca

Planujesz karierę w atrakcyjnej i ciekawej firmie, gdzie efekty Twojej pracy widać każdego dnia? Fantastycznie! Z radością rozpatrzymy Twoje podanie. Aplikuj na poniższe oferty pracy lub przejdź do zakładki Wyślij CV

2020-07-15

Międzynarodowa marka odzieżowa posiadająca sieć sklepów na polskim rynku w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:
MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Zakręt/Warszawa

ZADANIA

Realizacja zamówień, wystawianie dokumentów magazynowych
Realizacja innych procesów magazynowych powiązanych bezpośrednio z dystrybucją magazynu

OCZEKIWANIA

Bardzo dobra organizacja pracy
Komunikatywność
Dokładność
Asertywność
Samodzielność
Umiejętność pracy w zespole

KOMPETENCJE

Doświadczenie w pracy w firmie handlowej/ w obszarze magazynu będzie dodatkowym atutem
Wykształcenie minimum średnie
Znajomość MS Office na poziomie dobrym, Excel – poziom średnio zaawansowany

OFERUJEMY

Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie
rozwijającej się firmie
Pracę w systemie jednozmianowym w młodym zespole
Stałe wynagrodzenie, umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na wskazany adres email

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).