WSZYSTKIE PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ
10% rabatu za zapisanie się do newslettera
DARMOWY ZWROT I DOSTAWA POWYŻEJ 200 ZŁ

Co zrobić gdy w trakcie składania zamówienia wybrałem złą opcję zapłaty?

Skontaktuj się z  nami poprzez formularz kontaktowy, email: kontakt@crosspoland.pl lub telefonicznie: 519 353 447, (22) 780 26 02 i poinformuj nas o zmianie decyzji odnośnie sposobu zapłaty.


Jak powinienem postąpić gdy nie otrzymam maila potwierdzającego złożenia zamówienia?

Skontaktuj się z  nami poprzez formularz kontaktowy, email: kontakt@crosspoland.pl lub telefonicznie: 519 353 447, (22) 780 26 02. Być może transakcja nie została prawidłowo przeprowadzona lub przez pomyłkę wpisałeś zły adres mailowy. Brak maila potwierdzającego może oznaczać, że nie zostało one zarejestrowane w systemie sklepu crossjeans.com.

Czy mogę złożyć zamówienie, jeżeli mieszkam za granicą?

Przez witrynę www.crossjeans.com/pl/ nie ma możliwości zamówienia towaru z wysyłką poza granice Polski. Jednak jeśli mieszkasz za granicą sprawdź czy możesz dokonać zakupu przez domenę www.crossjeans.com/en/ lub www.crossjeans.com/de/.

Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Chronimy Państwa dane przed dostępem osób nieupoważnionych. Państwa zamówienie, dane osobowe i informacje o płatnościach chronione są przez techniczne systemy bezpieczeństwa i dodatkowe procesy uprawniające. Dotyczy to zarówno transferu danych, jak i ich zapisywania na naszych serwerach.

Czy podane w sklepie ceny są aktualne i ostateczne?

Ceny podane w sklepie internetowym www.crossjeans.com/pl/ są cenami aktualnymi i są na bieżąco sprawdzane.Cena zakupionego towaru po dokonaniu zamówienia jest ceną ostateczną.

Czy mogę sprawdzić zawartość paczki przed uiszczeniem opłaty u kuriera?

Niestety nie, ale powinieneś sprawdzić czy paczka jest w nienaruszonym stanie. Jeżeli zauważysz ingerencję w zawartość paczki zgłoś to kurierowi, otwórz przy nim paczkę, sprawdź zawartość i w razie stwierdzenia braków zażądaj spisania protokołu. Prosimy również poinformować o takim zdarzeniu obsługę naszego sklepu poprzez formularz kontaktowy, email: kontakt@crosspoland.pl lub telefonicznie: 519 353 447, (22) 780 26 02.

Czy mogę uzyskać F-VAT za zakupione produkty?

Oczywiście, w trakcie składania zamówienia wpisz dane niezbędne do otrzymania faktury, a my dołączymy ją do przesyłki.

Jak mogę wymienić zamówiony towar na inny rozmiar?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, email: kontakt@crosspoland.pl lub telefonicznie: 519 353 447, (22) 780 26 02, aby upewnić się, że odpowiedni dla ciebie rozmiar jest dostępny, a my zarezerwujemy go dla Ciebie. Następnie zapakuj i wyślij wymieniany produkt na adres:

Cross Poland Sp. z o.o.
ul. Trakt Brzeski 1 Zakręt
05-077 Warszawa - Wesoła
z dopiskiem „sklep online - wymiana"

Prosimy o dołączenie wypełnionego formularza wymiany / zwrotu oraz dokumentu potwierdzającego zakup.

Płatności – w jaki sposób mogę zapłacić za zamówiony towar?


Mają Państwo następujące możliwości dokonania płatności za zamówienie w naszym sklepie:

  • Przedpłata przelewem – płatność w formie przelewu na konto Cross Poland Sp. z o.o., ING Bank Śląski - 73 1050 1025 1000 0023 5228 1949.

  • Poprzez płatność elektroniczną (przelewem elektronicznym) – za pomocą sprawdzonych i bezpiecznych systemów płatności elektronicznej PayU. Po wybraniu określonej formy płatności zostaniecie Państwo przekierowani na stronę internetową obsługująca wybraną formę płatności, a po zakończeniu procedur z powrotem na stronę www.crossjeans.com/pl. Informacje dotyczące karty kredytowej przesyłane są bezpośrednio pomiędzy Państwem a Centrum Autoryzacji Kart Kredytowych i nie są udostępniane. Znane są tylko bankowi rozliczającemu Państwa transakcje.

  • Wysyłka za pobraniem - płatność w formie gotówki uiszczana kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze zamówienia. Ta forma płatności dostępna jest jedynie dla zamówień o wartości do 1000 PLN.

Czy mogę anulować złożone zamówienie – jak to zrobić?

Istnieje taka możliwość. Jeżeli chcesz zrezygnować z zamówienia skontaktuj się z  nami poprzez formularz kontaktowy, email: kontakt@crosspoland.pl lub telefonicznie: 519 353 447, (22) 780 26 02.

Jaki jest koszt dostawy?

Koszty dostawy uzależnione są od wybranej przez Państwa formy przesyłki oraz sposobu płatności.
Forma wysyłki
Przelew
Za pobraniem
Przewidywany czas dostawy
Poczta Polska Priorytet
15 PLN
19 PLN
do 3 dni roboczych
Kurier DPD
12 PLN
16 PLN
1 dzień roboczy

Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?

Na chwilę obecną nie oferujemy takiej możliwości. Pracujemy nad tym, żeby mogli Państwo odbierać zamówione produkty w salonach firmowych Cross Jeans.

Nie mogę się zalogować na konto sklepu. Co zrobić?

Najczęstszą przyczyną braku możliwości zalogowania się jest nieprawidłowo wpisany adres e-mail lub hasło. Jeśli nie pamiętasz hasła możesz skorzystać z opcji przypomnienia hasła dostępnej na stronie logowania, klikajac w odpowiedni link. Jeśli problem nadal występuje lub masz wątpliwości skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, email: kontakt@crosspoland.pl lub telefonicznie: 519 353 447, (22) 780 26 02