Zwrot / wymiana

Jeżeli wartość zamówienia, które chcesz zwrócić w całości lub w części, przekracza 200 zł oraz nie minęło 30 dni od dnia, w którym otrzymałeś paczkę możesz skorzystać z darmowego zwrotu.
W celu uruchomienia procedury:


1. Przejdź na stronę crossjeans.szybkiezwroty.pl i wypełnij znajdujący się na niej formularz. 

2. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia zostanie ono zweryfikowane pod kątem wymaganych warunków. 

3. O potwierdzeniu lub odrzuceniu zgłoszenia zostaniesz poinformowany drogą mailową. W mailu znajdziesz również szczegółowe informacje w jaki sposób dokonać zwrotu.


Uwaga: usługa darmowe zwroty jest realizowana wyłącznie za pośrednictwem sieci paczkomatów (Inpost). W celu dokonania zwrotu należy zgodnie z instrukcją w mailu zwrotnym udać się do jednego z Paczkomatów na terenie Polski i za pomocą otrzymanego kodu dokonać zwrotu.

Do paczki dołącz formularz zwrotu/wymiany - do pobrania tutaj formularz zwrotu/wymiany


zwrot Wybierz sklep internetowy

Wybierz sklep internetowy

Przejdź do formularza zwrotów. Z rozwijanej listy wybierz sklep, w którym kupiłeś towar przeznaczony do zwrotu.
zwrot dane zamówienia nadawcy odbiorcy

Podaj dane zamówienia

Wypełnij formularz zwrotu. Nie zapomnij o numerze zamówienia!
potwierdzenie zwrotu towaru

Poczekaj na potwierdzenie

Wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail i sms z potwierdzeniem zgłoszenia zwrotu.
paczka zwrot towaru

Wyślij paczkę ze zwrotem

Aby dokonać zwrotu w najbliższym Paczkomacie, użyj kodu nadania, który do Ciebie wyślemy.Jeżeli chcą Państwo sami odesłac produkt do nas


Produkty, które się Państwu nie podobają lub są niewłaściwie dopasowane mogą Państwo zwrócić lub wymienić bez podania przyczyny w przeciągu 30 dni od daty otrzymania paczki. Towar powinien posiadać wszystkie metki, być nieużywany, nieuszkodzony oraz należycie zapakowany. Do paczki należy dołączyć wypełniony formularz wymiany / zwrotu, który znajduje się poniżej. Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia polecamy odsyłanie towarów firmą kurierską lub korzystając z opcji pocztowej "Potwierdzenie nadania" lub "Paczka polecona". Koszty przesyłki produktu do nas ponosi klient, w przypadku wymiany towaru koszty ponownej wysyłki do klienta pokrywa Cross Jeans. Produkty prosimy odsyłać na następujący adres:Cross Poland Sp. z o. o.
Ul. Trakt Brzeski 1 Zakręt
05-077 Warszawa - Wesoła
z dopiskiem „sklep online - wymiana / zwrot”

+48 22 780 26 03Wymiany towaru dokonujemy niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia paczki. W przypadku zwrotu towaru, zwrot pieniędzy nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od momentu otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Prz czym Cross Poland sp. z o. o. zastrzega sobie prawo zatrzymania świadczenia do czasu otrzymania zwrotu towaru. Jeśli zamówienie było opłacone gotówką przy odbiorze – zwrot należności nastąpi na konto wskazane w formularzu, w przypadku przedpłaty – należność zwracamy na kartę płatniczą lub konto, z którego dokonana była wpłata.


W przypadku zwrotu produktu z zestawu promocyjnego, należy zwrócić cały zestaw promocyjny.